news

А що для Вас означає прийняття ванни :)

Gvantsa Ebralidze

Ванна кімната, прийняття ванни чи душу, це частина нашого життя і воно важливе не тільки з точки зору гігієни, а також емоціонального становища. Ванна, купання відображались у багатьох фільмах, книгах, чи картинах відомих майстрів. Багато відомих діячів писали про своє ставлення до прийняття ванни. Публікую декілька цікавих висловлювань відомих людей на цю тему:

"Я вважаю прийняття ванни медитативним та зазвичай готуюся до робочого дня таким чином."

Том Форд - дизайнер

 

"Я люблю приймати ванну з красивою музикою, що розслаблює та нікуди не поспішати.  Це велике задоволення, яке допомагає мені заспокоїтися і зупинити мій розум на деякий час."

Кайлі Міноуг - співачка

 

"Мій вечір починається тоді, коли я приймаю довгу, гарячу ванну. Я запалюю свічку, включаю новини щоб не упустити щось. Це коли я можу дихати від дня до ночі, і це дуже багато значить для мене."

Віра Ванг - дизайнер

 

"Тепер моє улюблене проведення часу це приймання ванни з моїм сином."

Орландо Блум – актор

 

"Зараз я медитирую два рази в день протягом півгодини. У медитації, я можу відпустити все. Я не Хью Джекман. Я не тато. Я не чоловік. Я просто занурююсь в це потужне джерело, що створює все. Я приймаю маленьку ванну в ньому."

Хью Джекман - актор

 

"Елізабет Тейлор навчила мене, що якщо ви спочатку робите волосся і макіяж а потім приймаєте гарячу ванну перед тим, як піти, це розкриває ваш внутрішній блиск і усуває пудровий вигляд макіяжу. Я роблю це перед кожним побаченням."

Дженіфер Лав Хьюіт – акторка

 

"Я обожнюю приймати теплу ванну в кінці дня."

Сінтія Ніксон - акторка

 

"Хокей на траві мій найулюбленіший вид спорту, і якщо я програю гру, я приймаю довгу, гарячу ванну і таким чином оплакую програш."

Емма Уотсон - акторка

 

"Якщо я перебуваю вдома в L.A. в суботу або неділю, я люблю починати день з гарячій ванні, а потім зробити годину стречингу."

Нобу Мацухіса – відомий шеф-кухар

 

"Моя улюблена кімната в моєму будинку верхня кімната, в якій знаходиться спальня, а також ванна кімната з великою дерев'яною різьбленою ванною, двома величезними камінами і піднятим трохи в кутку для виступів. У мене були деякі дійсно прекрасні виступи та поетичні читання там."

Дебра Могач – англійська письменниця


Leave a Comment