news

5 Ефірніх олій для очищення розуму, тіла та душі

Gvantsa Ebralidze

 

У своєму милі я здебільша використовую натуральні ефірні олії. Ефірні олії мають лікувальні властивості та можуть використовуватись у нашому повсякденному житті. Краплі ефірних олій можна додавати у ранкову чашку чаю для пробудження внутрішніх сил організму, або у вечірню ванну для зняття стресу після божевільного робочого дня. Ви можете також використовувати їх замість парфумів, нанести декілька крапель за мочками вух або на зап'ястя, чи додати в масажну олію. Пропоную познайомитись з п'ятьма найбільш цілющими ефірними оліями:

1. Ефірна олія Троянди

Одна з найдорожчих ефірних олій з дуже ніжним, неймовірним ароматом. Ця олія кохання, вона відкриває серцеву чакру, допомагає зняти депресію та стрес. Вважається енергетично дуже сильною олією. Тому деяким користувачам рекомендовано обережно використовувати її. В цьому випадку можна додати декілька крапель трояндової олії, наприклад, до олії солодкого мигдалю і використовувати таким чином.

2. Ефірна олія сандалового дерева

Сандал допомагає при неспокої, безсонні, паніки та тривоги. Сандалова олія культивує сильне відчуття власної гідності та незалежності, тому цей аромат дуже подобається чоловікам. Ця ефірна олія також діє як антидепресант, протизапальний, антисептичний та відхаркувальний засіб. Вона знижує кров'яний тиск та рівень холестерину. Якщо додати декілька крапель до вітаміну Е отримуйте дієвий зволожувальний засіб для шкіри. 

3. Ефірна олія сосни

Ефірна олія сосни має сильний цілющий вплив на дихальну систему. Вона допомагає вирішити проблеми з дихальними шляхами і бронхами, таки як кашель, застуда, бронхіт та навіть біль в горлі. Сосна також є відмінним антиоксидантом і покращує зір, захищає його від вікових захворювань. Він також може бути використаний як засіб від комах, для цього потрібно накрапати декілька капель на невеликий шматок сирої деревини та розмістити його навколо ящиків і шаф. 

4.  Ефірна олія лаванди

Прекрасний зволожувальний засіб для шкіри. Духовна природа цієї ефірної олії відповідає  за відродження, очищення, щастя та миру. Ця олія допомагає полегшити депресію, почуття ізоляції і самотності та приносить емоціональний баланс. Лаванда дуже добре розслаблює та забезпечує глибокий сон. Для цього можна накрапати декілька крапель на шматок тканини та покласти його рядом з подушкою

 5. Ефірна олія м'яти

Ефірна олія м'яти це ефективний природний знеболювальний засіб та м'язовий релаксант. Особливо корисно його використовувати під час болю у спини та м'язах. Ця олія відмінно підходить для сну, чудово працює при синдрому роздратованого кишечнику. Можна додати декілька крапель до ванни перед сном, але робити це треба обережно щоб не подражнити очі.  

Чи є у вас улюблені ефірні олії, якими ви користуєтесь для різних цілей? Поділиться, будь ласка :)

 

Leave a Comment