news

Дати Гарбуза

Gvantsa Ebralidze

Пам'ятаю як будучи студенткою перший раз узнала про Halloween від своєї лекторки з англійської.  Ми купили гарбуз, вичистили серединку, потім зробили йому очі, ніс, рота із зубами та поставили всередину запалену свічку. Потім нам лекторка розказала про Halloween та про «ліхтар Джека».

Але мені стало цікаво та я вирішила дізнатись про роль гарбуза в українських традиціях. Виявилось, що є така гарна традиція «давати відкоша», тобто гарбуза. Це робила дівчина, якщо її не подобався залицяльник, а особливо якщо вона була красунею, вона могла це робити досхочу  - не подобається, на тобі гарбуза. Тому гарбуз був дуже популярним в Україні та батькам красивої дівчини доводилось  вирощували багато гарбузів.

А щоб бути красивими, треба не забувати про догляд за шкірою обличчя. Гарбуз дуже корисний, у ньому багато вітамінів, мікроелементів. Наприклад вітаміни А та Е, які перешкоджають появі ранніх зморшок та передчасним ознакам старіння.

Ділюсь з дуже простим рецептом маски-тоніка з гарбуза.

Натираємо свіжий гарбуз, з м’якоті віджимаємо сік.

Отриманим соком потрібно просочити ватний диск, обережно протерти шкіру обличчя, а через 10 хвилин умитись. Потім нанести крем. Цей тонік підходить для всіх типів шкіри.

Отож, даємо гарбуза у хорошому розумінні цього слова :)

Leave a Comment