news

Aloe Vera, Надія, Любов :)

Gvantsa Ebralidze

Слово Vera означає правдиве або справжнє. Це робить Алоє Вера справжньою та універсальною панацеєю у боротьбі з різними проблемами шкіри й не тільки.

Перші згадування про Алоє Вера з'являються в папірусі Еберса у 16 столітті до нашої ери, а також у "De Materia Medica" Діоскорида та Природознавстві Плінія Старшого, які написані в середині першого століття нашої ери.

Отже, зупинимось на властивостях соку Алоє Вера для шкіри та волосся:

1) Чудово бореться з ознаками старіння шкіри

2) Добре впливає на дуже чутливу шкіру, зволожує її та не подразнює

3) Позбавляє проблемну шкіру від акне

4) Запобігає сонячним опікам та заспокоює шкіру

5) Зцілює рани та порізи, дерматити та укуси комах

6) Може бути використаний в будь-яких погодних умовах

7) Завдяки властивості ферментативного розщеплення клітин шкіри та проти грибковій властивості, Алоє Вера допомагає зменшити лупу, а також лікує шкіру голови від псоріазу та себореї. 

8) Сприяє росту волосся

З Алоє Вера виробляють різні продукти - соки, гелі, олії, шампуні та т.і.

Я використовую олію Алое Вера (батер) як доглядову у в моєму милі. Незабаром у Вас буде можливість придбати моє мило з цією олією.

А зараз декілька простих рецептів для догляду за шкірою:

Маска для чутливої шкіри

У 2 чайних ложки гелю Алоє Вера додаємо одну столову ложку трояндової води та мигдальної олії, також можна додати огіркову масу, все це добре змішати, нанести на обличчя та залишити на 15 хвилин, потім змити теплою водою та нанести крем.

Зволожувальна маска для обличчя

1 чайну ложку гелю Алоє Вера додати до 1-єі чайної ложки оливкової олії та масла ши, добре змішати та нанести на шкіру обличчя на 20 хвилин, після змити прохолодною водою та нанести крем.


Leave a Comment