news

In Vino Veritas

Gvantsa Ebralidze

 

Істина у вині.

    Це латинське висловлювання можна трактувати по-різному, але, думаю, більшість погоджується з тим, що вино - це найшляхетніший напій у світі.

Перше Археологічне свідоцтво виробництва вина було знайдено на території Грузії та датується 6000 р. до нашої ери.

Натуральне червоне вино - найбагатше джерело антиоксидантів, флавоноїдів, дубильних речовин, органічних кислот, вітамінів, серед яких аскорбінова кислота, вітамін Р та вітаміни групи В. Також червоне вино містить залізо та інші необхідні мікроелементи. При помірному споживанні червоне вино нормалізує тиск, покращує обмін речовин, стимулює апетит, а також є чудовим протизастудним засобом.

Але вино відоме не тільки як напій. Воно також є корисним при зовнішньому застосуванні, як засіб для догляду за шкірою. Косметика на основі червоного вина:

  • тонізує і зміцнює шкіру;
  • стимулює обмінні процеси в тканинах та вироблення колагену;
  • покращує колір обличчя; розгладжує зморшки і підтягує шкіру;
  • живить та вітамінізує шкіру;
  • сприяє виведенню токсинів та шлаків;
  • захищає шкіру від негативних факторів навколишнього середовища.

Антиоксидантні властивості червоного вина, а також його здатність стимулювати синтез колагену зробили його незамінним компонентом анти-вікової косметики. Також вино чудово підходить для боротьби із целюлітом та є прекрасним засобом для спалювання підшкірного жиру. Обирати вино необхідно за типом шкіри: суху шкіру чудово тонізує і зволожує червоне солодке або напівсолодке вино; для жирної шкіри краще підійде напівсухе або сухе вино. І біле, і червоне вино володіє прекрасними очисними властивостями, виводить зі шкіри шлаки та звільняє її від відмерлих клітин.


Leave a Comment