news

Сага про Арганію 

Gvantsa Ebralidze

 

Унікальне дерево арганія або «залізне» дерево, плоди якого служать сировиною для виробництва арганової олії, виростає лише на півдні Марокко.
Арганова олія для Берберів теж саме, що оливкова - для греків.
Традиційно, процес вилучення олії з горіхів аргану є повільним та ручним. Як правило, цім займаються жінки. Цей віковий метод робить олію унікальною та дорогою за межами Марокко.
Арганова олія надзвичайно багата корисними поживними речовинами, включаючи жирні кислоти та вітамін Е.

Ось 7 основних корисних властивостей арганової олії:

1) Чудово зволожує шкіру завдяки наявності таких компонентів, як вітамін Е, Омега-6 і Омега-9 кислоти, пом'якшує, живить і освіжає її. Швидко вбирається в шкіру, не залишаючи відчуття липкості і жирного блиску.

2) Використовується як кондиціонер для волосся: арганова олія робить волосся більш м'яким, шовковистим і блискучим.
Допомагає вилікувати посічені кінчики. Живить і зволожує шкіру голови, покращує кровопостачання волосяних цибулин, що надає протизапальну, антибактеріальну та проти-грибкову дію, нормалізує секрецію сальних залоз шкіри голови, також застосовується у складі комплексного лікування жирної лупи та себореї.

3) Діє проти старіння шкіри, підвищує її пружність і еластичність, вирівнює рельєф, сприяє розгладжуванню дрібних зморшок.

4) Підходить для будь якої шкіри: арганову олію широко використовують у складі засобів для догляду за жирною, проблемною, змішаної, сухий, чутливої та зрілої шкірою обличчя, шиї та рук. Також цей цінний і корисний рослинний продукт відмінно підходить для дбайливого догляду за тонкою і чутливою шкірою навколо очей, ніжною шкірою бюста і декольте.

5) Діє проти акне та старіння шкіри
Органова олія заспокоює шкіру, захищає її від подразнення і запалення, має бактерицидну і протизапальну дію, нормалізує секрецію сальних залоз шкіри. Часто використовують у складі комплексного лікування вугрового висипу (акне). Захищає шкіру від дії сонячного ультрафіолету, перешкоджає передчасному старінню шкіри і ранній появі вікових зморшок і пігментних плям.

6) Арганова олія вельми ефективно і в боротьбі розтяжками шкіри (стриями), що з'являються під час вагітності або після пологів

7) Для Лікування нігтів
Сприяє зміцненню ламких нігтів, тому арганову олію дуже корисно також регулярно наносити на нігті і кутикулу.


Leave a Comment