meet-an-expert

Енн-Марі Файола: один день з мого життя та поради по управлінню часом

Gvantsa Ebralidze

Одна з моїх натхненниць американка Енн-Марі Файола, власниця компанії Bramble Berry Soap Making Supplies заснувала свій бізнес у 24 роки. Ця молода, дуже енергійна та талановита жінка - мати двох чудових малюків, сьогодні ділиться своїм досвідом та описує один день із свого життя:

Мій тато і мати навчили мене та мого брата працювати та поважати працю інших. Тато вчив нас також фінансової грамотності та відповідальності. Я вважаю, що ці уроки розвинули мою пристрасть до бізнесу та прагнення бути постійно зайнятою. Так, бути постійно зайнятою, навмисно! Я відчуваю себе щасливішою, коли в мене залишається невеликий час без діла.  У мене двоє дуже активних  малюків, чоловік, у якого також власний бізнес, моя компанія, і близько десяти інших проектів... мій день завжди дуже насичений.

 Це я не скаржуся; Я б не змогла інакше. Я люблю бути зайнятою! Але, у мене часто питають, як я встигаю робити все. Дозвольте мені випередити, кажучи, що у мене є багато підтримки. На внутрішньому фронті, мій дивовижний чоловік і няня мені допомагають з дітьми, та іншими справами. У Bramble Berry, у мене є величезна команда обслуговування клієнтів, щоб відповісти на електронні листи, маркетингова команда, яка планує продажі та дивовижна команда, яка працює на складі. Тут, на блозі, у мене є команда, яка допомагає мені відредагувати блог, знімати фотографії та відповісти на коментарі. Мені дуже пощастило, що я маю цих людей на моєму боці! Звичайно, це не завжди було так. Усі ці команди повільно зростали в залежності від того, як зростав мій бізнес та моя  фінансова життєздатність. До того все це робила я сама.

У мене є й інші помічники управління часом. Це інструменти у вигляді календарів, планерів, таймерів та аплікацій. Один з моїх улюблених програм - це Eternity, вона вимірює кожну хвилину мого робочого дня. Я використовую цей інструмент, щоб проаналізувати, на що мені потрібно більше часу, а на що - менше.

Мій ще один улюблений інструмент управління часом - це "старомодний" планувальник. У той час як технологія це чудово, іноді записувати невеликі завдання чи нагадування на папері здається кращим способом. Я також використовую цей планувальник для особистих щомісячних  записів та щотижневих цілей. Він відкритий на моєму столику у ванній кімнаті, тож і я, і мій чоловік можемо бачити, що заплановано на день. Ви також помітите 4 слова знизу. Це нагадування, що навіть при всій зайнятості, мені потрібно робити все так, щоб я відчувала себе повною ентузіазмом, справжньою, сповненої сил та енергією (vibrant, authentic, abundant, energetic).

Отже, як виглядає мій день?

Наприклад вівторок, у даному графіку не зазначена велика кількість випитих філіжанок чаю, спілкувань з колегами біля кулеру та багато текстових повідомлень чи  відповідей на електронну пошту, які я роблю з мого телефону.

 • 5:00 ранку: Прокидаюся, медитую та переглядаю свій план роботи на цей день. Дуже стараюся не дивитись на телефон.
 • 6:00 ранку: Піднімаю, купаю та одягаю дітей. Приймаю душ сама, одягаюсь.
 • 7:00 ранку: Кормлю дітей, потім роблю маленький сніданок собі та Крісу, моєму чоловіку. Їду до свого офісу, по дорозі завожу одного чи обох дітей до школи.

 • 8:00 ранку: Приїжджаю на роботу у Bramble Berry. Швиденько переглядаю ел. Пошту. Відповідаю на термінові листи…на інші відповім пізніше! Перевіряю у команди, чи є щось, про що мені треба знати.
 • 9:00 ранку: Працюю над своїм блогом
 • 10:00-10:30 ранку: Заняття Пілатес! Це дає мені трохи заряду енергії для іншої частини дня. Фітнес-центр за квартал від моєї роботи.
 • 10:30-11:30 ранку: зустріч з командою одного з моїх проектів Handmade Beauty Box  для бреінсторму та обговорення.
 • 11:30-13:00: Швидко обідаю, читаю журнал, відповідаю на решту мейлів. Моя ціль - порожня поштова скриня!
 • 13:00-14:00 Роблю мило для блогу

 • 14:00-15:00: Конференц-дзвінки з некомерційними організаціями та з коаліцією підприємств виробів ручної роботи (Coalition of Handcrafted Entrepreneurs).

 • 15:00-15:30: Зустріч з бухгалтером моєї компанії, треба поглянути на цифри
 • 15:30-16:00: Відповідаю на мессиджи у Twitter та Instagram, роблю це паралельно, коли бігаю на доріжці.
 • 16:00-16:30: Продовжую відповідати на мейли. Ідеально, коли скринька – порожня.
 • 16:30-17:00 : Їду з роботи до дому. Наша мета - вечеря зі всією сім’єю разом як найменш 3 рази на тиждень.
 • 17:00-18:00: Готую вечерю, проводжу час із сім’єю.
 • 18:00-19:00: Вечеряємо. Намагаюсь не дивитись на телефон. Граю з дітьми: з Джемісен та Лілі.
 • 19:00-20:00: Одягаю діток у піжами, готую їх до сну. Читаю їм книжку, даю їм воду, переконую, що нема монстрів під ліжком. :)
 • 20:00-22:00: Прибираю у домі, планую на завтра, готую одяг до роботи, спілкуюсь з чоловіком 
 • 22:00-23:00: Випиваю чай, читаю книгу
 • 11:00 PM: Готуюсь спати, ставлю т.з. "тихий" будильник (щоб не розбудити мого чоловіка!)

Ух! Багато всього?! Так! Але мій графік корисний. Протягом дня я зустрічаюся з моєю командою, щоб вирішити проблеми та намітити  плани на майбутнє. У цей день навіть було трохи вільного часу, щоб зробити мило, і це завжди плюс.

Так ось, яка моя  номер перша порада з управління часом? Планувати, планувати та ще раз, планувати!


1 comment

 • Wow, great article.Thanks Again. Fantastic. Stray

  Williamon

Leave a Comment