meet-an-expert

Чарівниця з Канади

Gvantsa Ebralidze

Сьогодні я з гордістю представляю Рене Вітлок, дуже відому майстриню - виробника мила та косметики з Ванкувера у Канаді. Рене також мій педагог, та авторка деяких рецептів з мого асортименту .

Рене почала свою кар'єру миловара в 1997 році с продажу свого мила в різних спеціалізованих  магазинах.

Потім її бізнес розширюється та вона починає працювати з канадськими оптовими клієнтами. Вона також розробляє власну марку мила під назвою Karma Suds, пише книгу та засновує школу миловаріння.

Ось кілька цікавих порад від Рене та факти про неї.

  • У своїй школі Рене викладає не тільки миловаріння, але також навчає як робити косметику та засоби для СПА
  • Рене не використовує пальмове масло у своїй продукції. Це тому, що вона не змогла знайти надійного постачальника, а також тому, що вона вивчала виробництво пальмової олії, яке має негативні наслідки на життя аборигенів тих країв.
  • Рене дуже любить тварин та одна з причин, чому вона не використовує пальмове масло це те, що люди, котрі починають виробництво олії на пальмових плантаціях, вбивають орангутангів, яки там проживають. З метою сприяння роботи Міжнародної фундації по підтримки цих тварин, вона розробила спеціальну лінію мила та віддає  1 канадський долар  від кожного проданого шматка в цю фундацію.
  • Коли вона постачала свою продукцію у Метафізичний магазин міста Келоуна, вона познайомилась з Рейки. Вона дуже зацікавилась в цьому виді альтернативної медицини та почала вивчати його. Таким чином, вона також стала і майстром з Рейки.

 

Рене, в першу чергу велике спасибі що погодились на це інтерв'ю. Я думаю, що для українських споживачів та читачів завжди цікаво отримати більше інформацію від фахівців та професіоналів із-за кордону.

Вироби ручної роботи стають все більш та більш популярними в Україні. Однак, коли справа доходить до мила, ще треба пройти довгий шлях, тобто люди не завжди розуміють у чому користь натурального мила ручної роботи, або чому воно коштує більше, ніж товари, які вони можуть придбати в звичайному магазині косметики. Як до цього ставиться канадський споживач?

 

Дякую за надану мені можливість зробити це інтерв'ю, Гванца. Це завжди велика честь мати можливість поширювати інформацію для тих, хто хоче та готовий вчитися.

 У Канаді все важче стає ігнорувати ефект споживання мила створеного з використанням  хімічних речовин. Багато з нас стали чутливі до хімічних віддушек та барвників та наша шкіра більше не може витримувати це.

Більшості з моїх студентів, до того як стати йми,  довелось лікуватись медичними засобами  від псоріазу та екземи, що було викликано використанням комерційного мила. Це чудово, спостерігати на їх перетворення з жертв комерційної миловарної  промисловості на творчих осіб, які більше не мають проблем зі  шкірою.

Створення власного мила або купування мила ручної роботи від когось, хто ретельно вибирає інгредієнти, це насправді рішення контролювати проблеми зі шкірою.

 Я вважаю, що канадці дійсно хочуть контролювати та нести відповідальність за своє власне здоров'я. Ми більше не дивимось у бік комерційної індустрії краси для справжніх рішень.

 

 Якщо ми говоримо про клієнтів, людей, які купують натуральне мило, як ви можете описати їх, який їх портрет, цінності і т.і.

Мої клієнти, які купують мої продукти чи навчаються в моїх класах, намагаються користуватися якомога природнішою продукцією - без наповнювачів, хімічних віддушок, тільки з натуральними інгредієнтами, які приносять користь шкірі. Вік в основному між 35 та 55 років. Переважно жінки (90%), але є і чоловіки (~10%). Вони шукають натуральні продукти для себе та своїх сімей.  Взагалі дуже екологічно свідомі. Купівля органічної продукції є пріоритетним завданням для багатьох з цих людей. Ці люди не обов'язково багаті чи мають багато грошей, щоб витрачати на себе та предмети розкоші, але здоров'я для них є пріоритетом та вони зазвичай обирають для своїх родин якість ніж предмети розкоші.

 

Які продукти вважаються Вашими бестселерами?

 Я роблю чудовий бамбуковий скраб для обличчя с активованим вугіллям, який має органічну кремово-мильну основу.

 

Що стосується мила то одне з моїх найпопулярніших це Осіннє Блаженство.

 

Моє рідке мило теж дуже популярне, це універсальний засіб, який також можна використовувати для прибирання у помешканні.

 

Але більш за все це мої майстер-класи, на які я витрачаю найбільше часу. Нещодавно я у мене були майстер-класи на вихідних у Ню-Йорку.

 це я на корточках в середині першого ряду.

Чи є у вас якийсь улюблений рецепт або продукт?

 Так, звісно. Я повинна сказати, що це моє масло для тіла – Raw Butter. Воно зроблено з органічного масла-какао та має чудовий аромат.

Я помітила, що мої клієнти в основному жінки; чоловіки  не дуже зацікавлені в турботі про себе, навіть якщо розробляєш спеціальні продукти для них. Щодо чоловіків у Канаді, що ви можете казати з цієї точки зору?

 Я відчуваю, що чоловікам потрібен певний дозвіл та мотивація, щоб почати піклуватись про себе. У Канаді все більше та більше чоловіків читають етикетки перед купівлею продукції для догляду за шкірою, та вони теж дійсно починають відчувати негативний вплив хімічних речовин з комерційних косметичних продуктів.

 Я також бачу що все більше чоловіків купляють мою продукцію, а також приймають участь в майстер - класах та не тільки початкового рівню, але проходять весь шлях до вивчення приготування рідкого мила. Та завжди приємно бачити, коли ці люди повертаються, щоб дізнатися більше.

 

Що вам подобається більше у миловарінні або який ваш улюблений момент в ході цього процесу?

Я повинна сказати, коли річ йде про миловаріння, мий улюблений момент це, коли я нарізую свіжу порцію. Я люблю побачити, як буде виглядати узор всередині.

Якщо говорити про навчання, я подобається, коли помічаю, що студент, від простої зацікавленості насправді закохується  в процес виготовлення мила. 

До речі, мені треба вже бігти та готуватись до мого вечірнього майстер-класу. Це було задоволення говорити з вами, та я бажаю вам  успіхів.

 

Ви можете дізнатись більше про Рене Вітлок та її школу чи продукцію за цими посиланнями:

https://www.facebook.com/soapmakingschool/timeline/

http://www.soapmakingschool.com/

 


Leave a Comment