meet-an-expert

8 запитань до Альони Псьол

 

Знайомтесь з Альоною Псьол, сонячною 26-річною дівчиною з Бердянська. З Альоною ми знайомі заочно, але для мене вона втілення всього позитивного, якогось неймовірного тепла та радості. 

Альона авторка блогу alyonapsel.blogspot.com, але насамперед вона любляча дружина та чудова мати маленького синочка.   

Альона, як би ти себе охарактеризувала:

Я мрійлива людина. Постійно літаю десь у хмарах)) Такою пам'ятаю себе з дитинства. Може це й на краще, адже мріяти іноді корисно. Мрії  збуваються;)

Любляча. Перш за все я мати, дружина та донька. Я дуже люблю свого синочка та чоловіка, свою маму. Не уявляю свого життя без них. Вони моя радість та натхнення.

Весела. Обожнюю веселитися зі сім'єю, ганяти по хаті з синочком і чоловіком, лоскотатися, грати в хованки. Люблю збиратися з  друзями на свята. У нас велика шумна,  весела компанія)) Всі з почуттям гумору. Ціную це в людях. Можна сидіти та занотовувати усі жарти за вечір. Комеді клаб відпочиває))

Відповідальна. Якщо я берусь за якусь справу, то не заспокоюся, поки вона не буде виконана. Мені ця справа навіть може снитися.

Уважна до людей. Часом ловлю себе на думці, що я була б ідеальним чоловіком. Я пам'ятаю бажання чоловіка, подруг. Мені здається  я  знаю, щоб їм хотілось отримати у подарунок на День народження.  Умію вислухати та заспокоїти. Люблю робити сюрпризи)

Не знаю як це назвати одним словом, але мені подобається пізнавати все нове. Я люблю бувати в нових містах та знайомитися з новими людьми. Обожнюю нові враження. В дитинстві я мріяла вести  телепередачу щось на кшталт  «Світ навиворіт» або «Орел та решка». Чесно кажучи, я і зараз не проти))

Я буваю мінлива у настрою та у смаках. Можу злитися або плакати, а через хвилину вже сміятися. Можу їсти шашлик, а згодом заїдати тортом, а потім знову шашлик))

Подруги кажуть, що у мене є почуття смаку, що стосується одежі та аксесуарів. Може і так) Подруги вони такі, їм видніше

Що для тебе означає бути жінкою

Жінка це прекрасне створіння яке несе у цей мир любов, красу та співчуття. Ми, жінки, повинні робити світ добріше та краще. Саме від жінки  залежить,  який настрій буде у сім'ї. Мені дуже подобаються   слова «За спиною кожного успішного чоловіка стоїть мудра жінка».

 Що тебе надихає, щоб ти порадила молодим жінкам в цьому сенсі? 

Все, що може підняти настрій навколо нас. Треба просто ширше розкрити очі і озирнутися. Буває просто вигляне сонце і у мене вже піднімається настрій. Мій чоловік це для мене найкращій антидепресант у світі. Він завжди може мене розвеселити та заспокоїти. Коли ми з  синочком гуляємо у парку і дивимось як пливуть хмаринки по небу, як сонце підсвічує кожен листочок це все надихає. Тоді, здається, що ти поринаєш у дитинство, де все просто, чудово і по справжньому. В нашому буденному житті ми забуваємо або не звертаємо на такі речі уваги. Отож шукайте натхнення навколо себе і кохайте

Кохання це…

Для мене кохання це те, чим я живу і дихаю кожен день. Воно надихає мене, окриляє, дарує легкість. З малечу я знала, що буду любити один раз і на все життя. І я вдячна долі  за це. Любити це чудово! Коли  разом добре і веселитися і сумувати, вирішувати проблеми і відкривати разом щось нове та цікаве у житті, радість прокидатися і засипати разом. І ніколи не намагайтеся перетворити або змінити кохану людину. Кохають людину разом з її позитивними сторонами та недоліками.

Косметичній засіб без якого не уявляєш свій день

Чесно, у мене не має такого косметичного засобу. Я можу взагалі цілий день нічим не мазатись і  не робити макіяж. І спокійно так виходити на вулицю. Єдиними моїми друзями можуть бути зубна паста та мило)) Правда зараз мені приходять косметичні продукти на тестування і тому я, все ж таки, користуюсь ними щодня, щоб об'єктивно написати відгук у блозі.

Саме потужне позитивне враження в житті

Народження синочка. Потужніше  не буває)

Твій найулюбленіший жіночий лук

Для мене самий стильний образ це джинси разом із сорочкою  у клітинку, чверть рукава. І до цього каблук і сумочка на довгому ремені через плече.

Твоє ставлення до хенд мейд милу :)

Мило я ще не пробувала. Але ж я блогер, тому і до нього доберуся) Я впевнена, що воно чудове. А ось до косметики ручної роботи ставлюся дуже добре. Мене не може не тішити, що зараз в Україні багато марок, які випускають якісну натуральну хенд мейд косметичну продукцію. Я вже познайомилася з українськими марками Uspix та Младна і залишилася задоволена.


Leave a Comment