meet-an-expert

8 запитань до Наталії Матолінець

Цієї дівчині зі Львова лише 25 років, але вона вже багато чого встигла. Наталія Матолінець молода авторка поезії та прози, автор двох поетичних збірок – «Краплини світла» та «Акварелі і аромати», а також численних публікацій у альманахах та мистецькій періодиці. Вірить у принцип, що писати треба тоді, коли не можеш без цього жити. Обожнює каву, мандрує в пошуках натхнення та листівок і не ставить собі жодних рамок щодо творчості. (інформація з сайту litcentr.in.ua)

Наталія. охарактеризуй себе  у 8 словах :)

 Ммм… цікаве завдання) Отож, творчість й писанина, позитив і музика, кава і листівки, рух і романтика.

Що для тебе означає бути жінкою 

Перш за все, бути собою. Адже всі ми різні і особливі. А в погоні за трендовими образами легко розгубити природний шарм. Найбільша ж краса жінки, як на мене, саме в гармонії з собою.

Що тебе надихає? Щоб ти порадила молодим жінкам з цього приводу?

Мене надихає кожен день. Часом якісь деталі в ньому, часом музика, котра творить настрій, часом просто прогулянка до центру міста, коли сідає сонце і повітря починає горіти іншими кольорами. Мене надихає сама думка й передчуття того, що я зможу сьогодні зробити. І від цих думок стає дуже весело. Напевне, найкращий рецепт для того, щоби бути в гарному настрої – це завжди бути зайнятою і отримувати задоволення від того, що робиш.

Кохання це

Вміння приймати іншу людину попри відмінності між вами, вміння поважати й щиро захоплюватись. З краплею пристрасті! Або й не однією краплею)

Косметичній засіб без якого не уявляєш свій день

Тут надто важко виділити один! Адже я люблю і робити макіяж на щодень, і без комплексного огляду не уявляю себе. Якщо говорити про маст-хеви догляду – то це, звичайно, комфортний засіб для вмивання і бальзам для губ. Без бальзаму в сумочці взагалі вижити важко, особливо взимку. З декоративними засобами все складніше – їх надто багато. Але тут я обираю палетку тіней Too Faced і універсальний блиск чи помаду.

Саме потужне позитивне враження в житті

Я більше письменник, ніж блогер) Тому для мене найпозитивніші моменти пов'язані з творчістю: виступи, спілкування, завершення великої історії, коли ти дописуєш епілог і хочеться ридати від щастя – в прямому сенсі) Немає нічого більш енергетично наповненого та позитивного, ніж відчуття того, що ти робиш свою справу – і що це цінують.

Твій найулюбленіший жіночий лук

Я романтик, закоханий в старовину, тому моя любов – це вінтажна англійська сукенка, доповнена акуратними чорними черевичками і аксесуарами. Я майже завжди ношу кулон у формі стімпанкового ключа – це дуже особливий символ для мене. А загалом, особливо ціную вінтажні речі і безмежну жіночність силуетів 50-х.

Твоє ставлення до хенд мейд милу :)

Обожнюю)) Насправді, раніше я не користувалась натуральними милами і не розуміла, чому ж їх так люблять. Бо мені здавалось, що мило – це щось таке дуже просте й звичайне, і воно не можу здивувати. Але після знайомства з продукцією різних марок я оцінила комфорт та приємнощі для моєї шкіри, котрі я отримую з натуральними милами, тому тепер користуюсь саме ними. Вдома завжди лежить кілька різних брусочків – під настрій)


Leave a Comment