meet-an-expert

8 запитань до Вікторії Демчук

Сьогодні я спілкуюсь з чарівною Вікторією, тендітної брюнеткою зі Львова, наймолодшою серед блогерів, авторкою блога з прекрасною назвою Ukrainian Beauty. Вважаю, що саме Вікторія і є втіленням української краси.

Вікторія, традиційно перше питання про тебе, як ти можеш охарактеризувати себе у 8 словах :)

Емоційна, творча, говірлива, весела, кумедна, оптимістична, загадкова, романтична

Що для тебе означає бути жінкою

Бути сильною і слабкою водночас, жіночною і граційною. Бути ласкавою і ніжною, але могти постояти за себе при потребі.

Як ти себе підвищуєш настрій

Зазвичай, щоб підвищити собі настрій я іду гуляти. Сама чи з подругою. По дорозі слухаю хорошу музику і намагаюся викинути з голови усе, що мене пригнічує.

Кохання це…

Цитую В Бєлінського: «Кохання має свої закони розвитку, свій вік, як життя людське. У нього є своя розкішна весна, своє спекотне літо, нарешті, осінь, яка для одних буває теплою, світлою і родючою, для інших — холодною, гнилою і безплідною».

Косметичній засіб без якого не уявляєш свій день                         

Матуюча пудра. Для мене, власниці жирної шкіри, це дуже важливо)

Найпотужніше позитивне враження в житті

Мабуть, це випускний вечір. Було дуже класно, ми підготували веселу програму і багато-багато сміялися. Хоча було і трохи страшно виступати перед величезним залом.

Твій найулюбленіший жіночий лук

Для мене найзручнішим є: джинси, кросівки/балетки, кофта/футболка і, можливо, куртка/кардиган при потребі. Звичайно на особливу подію одягаю спідниці/плаття і туфельки. Тоді відчуваю себе справді принцесою.

Твоє ставлення до хенд мейд мила :)

Тільки найкраще. Зараз повністю перейшла на мило ручної роботи і дуже задоволена. У такому продукті чудово поєднується натуральність, хороші властивості природних інгредієнтів та прекрасні, у більшості, аромати.

 


Leave a Comment