meet-an-expert

8 запитань до Юлії Архіпенко

Юлія Архіпенко - 27-річна красуня з Івано-Франківська, одного з моїх улюблених місць в Україні. З Юлією я познайомилась, коли вона запропонувала протестувати мою продукцію. Це була дуже цікава та плідна співпраця. Юля вразила мене своєю цілеспрямованістю, сильним характером та багатогранністю. Завжди з великої зацікавленістю дивлюсь її відео на її блозі  http://mandarynabblog.blogspot.com і вам дуже раджу, я багато чому навчилась у неї  :) 

Юля, можеш охарактеризувати себе у 8 словах :)

Весела. Стараюсь позитивно ставитись до життя.

Творча. Здобула освіту хореографа, граю на фортепіано, працюю графічним дизайнером, малюю.

Відповідальна. Вся буря ідей та емоцій відразу ж впорядковується через мою любов до порядку.

Яскрава. Люблю яскраві кольори і в макіяжі, і в одязі.

Вимоглива. Мені важко вгодити, я дуже самокритична і чекаю повної віддачі від людини в роботі.

Справедлива та прямолінійна. Ці якості повинні бути в кожного. В мене вони навіть зашкалюють.

Доброзичлива. Впевнена, що зараз нам не вистачає саме доброти.

 

Що для тебе означає бути жінкою

Я уявляю витончений образ тендітної красивої жінки. Сучасної жінки, яка вміє бути сильною і мудрою, ніжною та кокетливою. Вона йде в ногу з трендами, дивиться новини, задоволена роботою та щаслива в стосунках. Вміє вийти з будь-якої ситуації, бути в двох місцях одночасно і точно має ще одну суперсилу. Я не точна копія по опису, але вважаю, що дуже на неї схожа! :)

 

Як ти себе підвищуєш настрій, чи що надихає тобі і що б порадила з цього приводу молодим жінкам?

Мене завжди оточують глянцеві журнали та творчі люди, які не дають мені втратити і свою музу. Часто слухаю музику, просто залишаю себе наодинці з своїми думками.

Вважаю, що життя занадто коротке, щоб перейматись дрібницями. Є мінімум три виходи з будь-якої ситуації, просто часто вони нам не подобаються. Будьте добрішими, позитивно ставтесь до життя і робіть більше того, що вас лякає!

 

Кохання це…

Унікальна можливість відчувати феєрверк емоцій один до одного щодня. Мати друга, партнера по житті, опору та підтримку.

 

Косметичній засіб без якого не уявляєш свій день

Зволожувальний крем для обличчя. Якщо з декоративної косметики – яскрава помада.

 

Саме потужне позитивне враження в житті

Люблю вдячних та ввічливих людей, це найкраща винагорода для мене щодня. Радію кожному моменту та сама створюю їх. Надзвичайно яскравого чогось пригадати не можу.

 

Твій найулюбленіший жіночий лук

Стильний casual: зручний одяг з акцентом на аксесуари або один-два кольори, природній макіяж і стильні сонце-захисні окуляри.

 

Твоє ставлення до хенд мейд милу :)

Надаю перевагу доглядовій косметиці ручної роботи і врешті знайшла кускове тверде мило, яке люблю. Вмиваю ним навіть обличчя, впевнена в його натуральності і просто не можу без нього тепер обійтись! Напевне в милі byGvantsa є якийсь магічний інгредієнт. :)

 

 


1 comment

  • Дякую за те, що обрала мене бути однією і першою з блогерок. Досі захоплююсь як і тобою Гванца, так і продукцією, яку ти щоразу поєднуєш в нову колекцію. Завдяки тобі я і полюбила тверде кусковк мило. Процвітання, успіху і найкращих клієнтів!

    Юлія Архіпенко

Leave a Comment