meet-an-expert

8 запитань до 8 жінок

Gvantsa Ebralidze

 

8 березня – міжнародний жіночий день...Це свято часто нагадує радянське минуле, тому що добре використовувалось в ті часи для пропаганди.

Але якщо абстрагуватись, ми жінки, мусимо визнати, що нам завжди приємно мати наші особливі дні, коли все тільки про нас та нам ..

Мабуть я теж буду банальною, та присвячу серію публікацій, нам, жінкам, та не просто жінкам, а дуже красивим, талановитим, активним українським дівчатам.
Нещодавно мала честь познайомитись з цікавою спільнотою дівчат-блогерів, яки пишуть про красу, моду, тестують різноманітні косметичні засоби, діляться своїми враженнями про них. Мене дуже зацікавили їхні відгуки, перш за все тому, що вони почали тестувати і мою продукцію та писати про неї, а по-друге – їх публікації дійсно дуже цікаво читати. Це практичні поради про різні косметичні засоби та не тільки, крім цього вони знайомлять вас з новинками ринку. Завдяки їм, я для себе відкрила нові українські бренди та почала йми користуватись. Це також цікаві відео поради – як наприклад наносити щоденний макіяж та т.і. Але вони не обмежуються тільки косметикою. Ці дівчата мають дуже активну життєву позицію. У них різноманітні інтереси, вони захоплюються всім, що стосується розвитку та становлення жінки як особистості. Це не може не радувати та мотивувати, тому я вирішила і вас познайомити з ними.

Я поставила їм 8 однакових запитань на теми які турбують кожну жінку. 
Щодня, з 1 по 8 березня, я буду публікувати невеличке інтерв'ю кожною з 8 дівчат.

Отже – 8 запитань до 8 жінок


Leave a Comment